Дома Тагови чувар куќа и мед

Таг: чувар куќа и мед

Природен лек од ЧУВАР КУЌА за хеликобатери – го враќа здравјето...

Речиси секој втор човек има некакви тегоби со желудникот. Некои се жалат на често подждригнување, други дека ги измачуваат киселини, трети дека имаат б...

Зорица: Овој лек ја спаси една моја пријателка од чир на...

Природен лек против хеликобактеријата која предизвикува чир на желудникот. Хеликобактер Пилори (H. pylori) е спирална бактерија која се наоѓа природно во човековата слузница во...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"