Дома Тагови чоколадна ванила торта

Таг: чоколадна ванила торта

Многу вкусна торта со ванила: Никој не останал на едно парче,...

Пробајте го рецептот на Бојана за оваа прекрасна ванила торта која се приготвува за 30 минути. Потребни ви се какао, шеќер, џем, малку масло...