Дома Тагови Чембрлен

Таг: Чембрлен

Чембрлен торта: Малку позната, а има врвен вкус, секој залак е...

Тортата Чембрлен им припаѓа на оние богати, полни со вкус, вистински, старомодни торти каде секој залак е вистинско уживање. Кој и да ја избере...