Дома Тагови чај за забременување

Таг: чај за забременување

Лек за зголемување на плодноста кај жени што се обидуваат да...

Рецепт: Мартин Најдовски За читателите на НМД билкарот Најдовски овојпат сподели еден многу ефикасен метод за подобрување на плодноста кај жените. Како што тој вели,...

Ми рекоа дека никогаш нема да забременам, а потоа слушнав за...

На неколку женски форуми откривме многу позитивни искуства напишани за лековитите способности на оваа билка. Жените кои не можеле да забременат, пиејќи го овој чај...