Дома Тагови бурек пирамида

Таг: бурек пирамида

БУРЕК ПИРАМИДА: Лесна подготовка, со готови кори, превкусно

Фото и рецепт: Ксенија Велковиќ Потребни состојки: 500 г готови тенки кори (јас земав две пакувања, зошто во едното немаше доволен број кори колку што е...