Дома Тагови брз посен колач со мед

Таг: брз посен колач со мед

КАКАО КОЛАЧ ЗА 5 МИНУТИ: Евтин и многу вкусен посен колач

Овој колач кој уште се нарекува и „медено срце“ е еден од највкусните посни колачи кои совршено одговараат со шолја кафе или топол чај....

ПОСЕН КОЛАЧ-МЕДЕНКА: Евтин, а многу вкусен, нема да ве остави рамнодушни...

Вака се прави медениот познат колач кој го правеа порано нашите баби и мајки за време на посните денови. Убаватa нота на медот го...