Дома Тагови брз појадок

Таг: брз појадок

Одлична идеја за супер појадок – едноставно а вкусно и ефектно!

Се приготвува во калап за куглоф и освен што е декоративно и интересно, премногу е вкусно! Потребни состојки: 1 векна леб 4 јајца 3 домати 500 г шунка или...

Супер брз појадок или вечера за 15 минути: Пробајте да изедете...

Толку многу се вкусни, што кога ќе почнете да ги јадете – не знаете за доста! Потребни состојки: 500 мл јогурт 1 прашок за печиво 3 јајца брашно по...

Само неколку состојки што сигурно ги имате во кујна и ЦАРСКИОТ...

Јајца, сланина и малку зачини, звучи како сосем обичен појадок, но доколку го приготвите на овој начин, ќе бидете изненадени од ефектот, а секако...

Солен јогуртен колач – вкусен појадок набрзина и сите се задоволни

Кога ни се јаде нешто убаво, а набрзина, а во фрижидерот немаме којзнае што, тогаш за појадок го јадеме ова... Потребни состојки: 1 чаша (180 г)...