Дома Тагови Бројсова терапија за рак

Таг: Бројсова терапија за рак

Бројсов чај е лек кој брзо ве подига од постела, а...

Чајот е многу ефикасен, па можеби сте слушнале за него, а можеби некој од вас сте го пиеле затоа што е познат по неговата...

Бројсова терапија за лекување со сок од кој клетките на ракот...

Диететската терапија на Броjс за карцином вклучува и комплетна „диета за карцином“ односно начин за исхрана и целосен третман на ракот. Диетата за третман...

Бројсов рецепт за сок со кој за 42 дена се уништува...

Излечените од рак се колнат во овој рецепт кој го осмислил австрискиот доктор: Терапијата трае 42 дена! Рудолф Бројс од Австрија целиот свој живот го...