Дома Тагови баварски палачинки

Таг: баварски палачинки

Баварски палачинки: Долго време не сум пробала вака вкусни палачинки како...

Не мора да се водите според дадениот рецепт за палачинки, можеби си имате свој кој ви е испробан и не сакате да го промените....