Дома Тагови Анета Николовска

Таг: Анета Николовска

ТАА Е ОМИЛЕНИОТ НУТРИЦИОНИСТ: Ја „олесни“ Македонија за тони и тони,...

Брзиот начин на живеење и неадекватната исхрана, минималната физичка активност и негрижата за сопственото здравје кое резултира со вишок килограми, станаа наше секојдневие. И покрај...