Фото и рецепт: Милица Михајловиќ

Потребни состојки:

700 г брашно

120 мл масло

3 јајца

3-4 лажички шеќер

240 мл млеко

40 г свеж квасец

Фил:

750 мл млеко

3 пудинзи од ванила

3 лажици шеќер

1 ванилин шеќер

100 г суво грозје

1 јајце за премачкување

Видео: