Додека спиете овој напиток ви ги топи масните наслаги

-Овој едноставен напиток е тајната за витка линија.

Со овие едноставни состојки кои можете да ги купите во било која продавница, ќе приготвите едноставен и вкусен напиток кој истовремено ќе ви помогне да го елиминирате вишокот килограми и масните наслаги.

Потребни состојки:

1 лимон

1 краставица

1 лажица рендан ѓумбир

1 лажица алое вера

1 китка магдонос

½ чаша вода

Постапка:

Едноставно сите состојки изматете ги во блендер и испијте го сокот пред спиење.

Претходна статијаСпоред сите анализи, ОВИЕ 4 хороскопски знаци треба да станат богати – ЕВЕ ЗОШТО
Следна статијаНа некој ќе му се исполни сонот, вели хороскопот за утре