Дома Тагови заштита од штетно зрачење

Таг: заштита од штетно зрачење

Оваа билка може да ви го спаси животот и да ве...

Рузмаринот е моќен антиоксиданс кој го зголемува протокот на крв кон мозокот и го заштитува мозокот од слободните радикали, а со тоа го намалува...