Дома Тагови заштита од корона

Таг: заштита од корона

Пулмолог објасни како да препознаеме кога кислородот во крвта ни се...

Пулмологот д-р Срѓан Лукиќ објасни како да препознаеме кога ни опаѓа кислородот во крвта и кои се симптомите кога kopoна вирусот ги нападнал белите...

Состојките ги имате во кујна: Еве како сами можете да си...

Корона вирусот го тресе целиот свет, а средствата за дезинфекција станаа едно од најбараните производи за заштита од вирусот. Одржувањето на хигиената и чистите простории...