Дома Тагови временска

Таг: временска

Ако патите од замор, главоболка и болки во зглобовите, најверојатно патите...

Метереопатија е болест која се јавува како последица на влијанието на метеоролошките фактори врз здравјето на луѓето од сите возрасти. Кога се менува времето...

Метеоролозите предупредуваат: Подгответе се за поларни температури

Метеоролозите Славчо Поповски и Костадин Павлов најавуваат поларни температури. -Почитувани граѓани, територијата на Македонија веќе целосно потпадна под влијание на МНОГУ СТУДЕНА воздушна маса која...