Дома Тагови тиропита

Таг: тиропита

ВКУСНО ЧУДО КОЕ ЧЕСТО ЌЕ ГО ПРАВИТЕ: Брза пита со сирење...

За овој рецепт потребни ви се само 5 минути за да ги измешате состојките. Она по што се разликува од другите слични излеани пити...

Подобра пита со сирење не сум јадела!

Ја нарекуваат ТИРОПИТА. Едноставно се приготвува, одличен рецепт за брзо и вкусно јадење. Може да ја приготвите за појадок или вечера, а може да се...