Дома Тагови солени печива за 20 минути

Таг: солени печива за 20 минути

ЌЕ БИДЕТЕ ИЗНЕНАДЕНИ КОГА ЌЕ ВИДИТЕ ШТО СТАВАМ ВО ТЕСТОТО: брзи...

Рецепт на Ивана од Шерпица Рецепти. Многу вкусно и меко печиво како памук, а тајната е во убавиот сооднос на состојки во тестото. Брзо...