Дома Тагови сок од цвекло морков и јаболко

Таг: сок од цвекло морков и јаболко

На цвеклото додајте му уште неколку состојки – ќе ви помогне...

„Ова не е само обичен билен шејк, туку ова е лековит cepyм за црниот дроб“, пишува читател за НМД. „Еднаш ми се појавија здравствени...

Лек за запек – во чаша млеко ставете јаболкова киселина, природен...

Јаболкото е едно од најраспространетите и најздравото растение во светот. Поради својата мала енергетска вредност, тоа е одлично овошје за оние кои внимаваат на...

Истражување: Потребни ви се неколку состојки и добивате сок кој ги...

Верувале или не, во последниве години, сокот од цвекло стана омилен природен лек за зајакнување на имунитетот низ целиот свет. Неодамна, Здружението на кардиолози...

Што ќе добиете кога ќе измешате цвекло, морков и јаболка: Чаша...

Што се добива кога заедно ќе ги измешате сокот од цвекло, морков и јаболко? Се добива многу моќен и лековит напиток кој се стекна со...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"