Дома Тагови што лекува спанаќот

Таг: што лекува спанаќот

Жив ѕид против болести: 5 рецепти за слабеење, дијабетес, подобар вид...

Познато е дека зелениот зеленчук е вистински благодет за нашиот организам, а спанаќот е ултимативен крал на тој зеленчук! Водата е главната состојка на спанаќот....