Дома Тагови семки од кајсија

Таг: семки од кајсија

Тие се единствениот народ на светот кој немаат заболени од рак...

Хунзите се бањаат во ладна вода, дури и на температура од 15 степени под нулата, а и со 65 години раѓаат деца. Да се доживее...