Дома Тагови рецепт за лисната пита

Таг: рецепт за лисната пита

Турска лисната пита со сирење – највкусната и наједноставната пита за...

Рецепт и видео прилог на Милица Михајловиќ. Турската лисната пита со сирење е можеби највкусната и наједноставната пита за правење. Рецепт со убаво објаснети детали...