Дома Тагови посни колачи

Таг: посни колачи

Посни гурабии кои се топат во уста!

Поедноставно не може да биде. Добивате многу вкусни колачи со мал труд. Сите ги сакаат! Потребни состојки: 250 мл масло 1 ванилин шеќер 1 прашок за печиво 1/2 лимон...