Дома Тагови полнет сом

Таг: полнет сом

Полнет сом – една од највкусните риби, полнет со целер, магдонос,...

Сомот е една од највкусните руби кои некогаш сум ги пробала. Може да се похува на филети, но јас го сакам полнет и печен...