Дома Тагови полиартритис

Таг: полиартритис

Направете вкусна алва од моркови за јакнење на имунитет, а помага...

Алвата ја сакаат многумина. Приготвена од семки од сончоглед, содржи витамини, микроелементи, полинезаситени масни киселини и фосфолипиди, кои придонесуваат за јакнење на имунитетот и одржување...