Дома Тагови похуван модар патлиџан како лепеза

Таг: похуван модар патлиџан како лепеза

ЕМ КРЦКАВ ЕМ СЕ ТОПИ ВО УСТА – Похуван модар патлиџан,...

Со модар патлиџан многумина приготвуваат еден стар природен лек против артритис. Меѓутоа, освен што е лековит, модриот патлиџан, исто така е многу вкусен па...

Рецептот го видов на еден сајт и го пробав, излезе феноменално...

Фото и рецепт: Верица Николиќ – Похуван модар патлиџан Не е никаква мудрост да се испохува модриот патлиџан, но пробајте со овој начин на сечење...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"