Дома Тагови пити со месо

Таг: пити со месо

СЕКОЕ УТРО МУ ГИ ПРАВАМ НА СИН МИ ОВИЕ MРЗЛИВИ ПИТИЧКИ:...

Овој рецепт го зедов од другарка ми, која редовно ги подготвувала мрлизите питички на најразлични начини. Неодамна бев кај неа на гости и таа...