Дома Тагови највкусниот кремаст колач

Таг: највкусниот кремаст колач

НУТЕЛА КОЛАЧ: Кога ќе го исечам на коцки, се гледа колку...

Изедов две парчиња од овој колач, а после посакав и трето. Но, ми беше срам од гостите пред нив да изедам половина торта, па...