Дома Тагови Munchmallow

Таг: Munchmallow

Едноставен, без и лесен Манчмалоу – единствена мана му е тоа...

Едноставен, без и лесен Манчмалоу - единствена мана му е тоа што брзо исчезнува! Tајната се крие во белиот крем... Потребни состојки: 6 жолчки 12 рамни лажици...