Дома Тагови мацерат од морков за сончање

Таг: мацерат од морков за сончање

За бронзен тен: направете 100% природно масло со зелени оревчиња, морков...

Ова е наједноставниот рецепт за масло за сончање кое можете да го направите сами, а ков во себе содржи три драгоцени состојки за кожа. Ова...