Дома Тагови лек за побелена коса

Таг: лек за побелена коса

За да немате бели влакна, а притоа да ослабете до 5...

Стареењето е неизбежен процес, а со тоа и појавата на сиви влакна. Жените кога ќе почнат да забележуваат бели влакна на косата обично веднаш...