Дома Тагови крцкава пита

Таг: крцкава пита

ЗАЛИЕНА ПИТА: Крцкава, а сочна – брза, а толку вкусна

Пита на поинаков начин – многу брза, крцкава и сочна, со богат вкус, залиена со превкусен прелив. Ова е најдобриот начин да се приготви...