Дома Тагови колач со 3 состојки

Таг: колач со 3 состојки

Јогуртна торта од 3 состојки: Само мешате сè и печете –...

Кога надвор е многу топло сите сакаме некој убав десерт кој ќе нè освежи. Јогуртната торта е вистинското решение. Не треба да стоите долго...