Дома Тагови ким во мед

Таг: ким во мед

ЦРНО СЕМЕ ВО МЕД: Одличен природен лек за алергии, настинки и...

Во фармацијата „Панацеа“ значи „лек за сите болести“. Токму за таков се смета црниот ким (црно семе). Многубројни истражувања откриле дека токму ова семе...