Дома Тагови капки за нос од слез

Таг: капки за нос од слез

Природни капки за нос – воопшто не горчат како купечките, а...

Слезовата слуз е совршена за слузокожата. Официјалната медицина ја признава слезовата слуз како најдобро средство за обложување на слузокожата. Слузта од слезот делува антивирусно, антибактериски,...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"