Дома Тагови ферментирана зелкаќчир на желудник

Таг: ферментирана зелкаќчир на желудник

Најефикасно против хеликобактер…Гастритисот и чирот како никогаш да не постоеле…

Оваа течност е природен лек за хеликобактер пилори, гастритис, чир на желудникот и дуоденумот. Подготовката е едноставна, а препаратот е ефикасен. Helicobacter pylori е присутен...