Дома Тагови дијабетичари

Таг: дијабетичари

ЧИТАТЕЛИТЕ ПРАШУВААТ: Дали дијабетичарите смеат да јадат мед, а професорот објасни...

Медот е многу здрава намирница и досега имаме многу пишувано за неговите лековити својства, поради што е најчесто користена состојка во лековитите препарати. Меѓу...