Дома Тагови диета за слабеење 20 кг

Таг: диета за слабеење 20 кг

Диета која препородува и прочистува: Ослабев 20 кг без гладување и...

Кристина од Србија подолго време имала проблем со вишокот килограми. Користела многу диети, но резултатите секогаш биле разочарувачки. По неколку месеци истражување таа направила...

Уште од 1999 година сите ја држат диетата на д-р Протасов...

План за слабеење на прочуениот израелски диетолог Ким Протасов. Протасовата диета е втора најпопуларна диета на светот, после Дукан диетата која со години е на...