Дома Тагови Диета со компир и јогурт

Таг: Диета со компир и јогурт

Диета: Три дена јадете варен компир во комбинација со јогурт, ќе...

Предноста на оваа диета е што е многу кратка, трае само три дена, меѓутоа доста е рестриктивна и поради тоа дава одлични резултати. Доколку за...

СУПЕР КОМПИР ДИЕТА: Нема да ви се верува – ама ефектите...

Се’ уште е лето и се’ уште имате време за да се ослободите од вишокот килограми за да го облечете стариот костим за пливање...

Диета со компир и јогурт – за три дена се топат...

Потребно е за кратко време да ослабете, но не можете така лесно да се откажете од храната? Тогаш, оваа диета е совршен избор доколку овој...