Дома Тагови 21 дневна диета со супа

Таг: 21 дневна диета со супа

ПОЗНАТА ВО ЦЕЛИОТ СВЕТ: Откако ослабев со оваа „супа“, продолжив редовно...

Рецептот за оваа зеленчукова супа одамна на сите им е позната, а стана многу попyлapна поради нејзините детоkc-својства и бpзината со која ги намалyва...

За 21 ден ослабев 8 кг – Секој ден јадев супа...

На почетокот од годината, кога започна карантинот, почнав да јадам сè и сешто, не внимавав многу и плус немав физичка активност. За првпат во мојот...