Дома Тагови зелен прав спирулина

Таг: зелен прав спирулина

Чудо на природата – протеински прав кој го намалува притисокот и...

Зошто треба да се консумира овој магичен зелен прав? -има антивоспалително дејство и го јакне целиот имунитет; -поттикнува детоксикација на организмот; -го држи апетитот под контрола и...