Дома Тагови супер торта

Таг: супер торта

Многу вкусна торта со ванила: Никој не останал на едно парче,...

Пробајте го рецептот на Бојана за оваа прекрасна ванила торта која се приготвува за 30 минути. Потребни ви се какао, шеќер, џем, малку масло...