Дома Тагови силен мирис на урина

Таг: силен мирис на урина

Не, не сте валкани, туку сте болни – еве што значат...

Ако претходно не сте изеле некое овошје, а здивот ви мириса на овошје, би требало да го исконтролирате нивото на шеќерот во крвта. “Станува збор...