Дома Тагови салата со кикирики

Таг: салата со кикирики

КРАЛИЦА НА СИТЕ САЛАТИ: без неа не може да помине ниедна...

Руската салата е кралица на сите слави и празници. Не е важно дали во лето или зима се слави нешто, секогаш е кај нас...

Салата поубава и повкусна од руската: Совршен додаток за сите јадења...

Постои една салата која совршено се вклопува со сите други јадења - и оние со месо и оние без месо, а рецептот ве чека...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"