Дома Тагови плочки од ленено семе

Таг: плочки од ленено семе

ЛЕНЕНИ ПЛОЧКИ: Погодни за лица кои сакаат да го намалат шеќерот...

Чајот приготвен од ленено семе овозможува чистење на бубрезите, а се пие по половина чаша на секои два часа во првите три дена. Напитокот...