Дома Тагови оксимел за имунитет

Таг: оксимел за имунитет

ДОМАШЕН ТОНИК ЗА ИМУНИТЕТ: секој ден по една мала чаша и...

Овој напиток е сладок тоник кој го стимулира имунолошкиот систем со моќни состојки кои се познати по стимулирачките својства на имунолошкиот систем: јаболков оцет,...