Дома Тагови напиток за намалување на холестеролот

Таг: напиток за намалување на холестеролот

Првпат добив холестерол на 42 години, а овој лек ми помогна...

Овој рецепт ќе ви помогне да се оcлободите од зголемениот холестерол и вишокот килогpaми. Сите состојки во овој напиток се многу здрави и ќе...

Ги чисти затнатите артерии и го регулира крвниот притисок, а помага...

На многу едноставен и здрав начин може да ги исперете вишокот масни наслаги од артериите, да го регулирате вашиот крвен притисок, да се ослободите...