Дома Тагови мрамор колач

Таг: мрамор колач

НЕ ВИ ТРЕБА МНОГУ ВРЕМЕ ЗА ДА ГО НАПРАВИТЕ ОВОЈ КОЛАЧ:...

Вчера го направив овој колач, толку беше мирисен и вкусен што веднаш се изеде. Дечињата го обожаваат со шолја млеко, а јас си направив...

Вклучете ја рерната да се загрее, изматете сè и ставете да...

На овој колач можеби се сеќавате уште од градинка, ни беше омилен како деца, но сè уште е на списокот меѓу омилените брзи колачи....

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"