Дома Тагови морска вода

Таг: морска вода

Половина час пливањe во морска вода е како три дена детокс...

Според некои извори, пливањето во траење од половина час има еднаков детоксикациски учинок како тридневен пост. Еве зошто... ХИДРОТЕРАПИЈА Пливањето во море нè исполнува на повеќе...