Дома Тагови мини градина

Таг: мини градина

Направила 19 дупки на дрвена кутија, а после 5 месеци сите...

Ако сакате нешто необично во својата градина, еве еден необичен предлог, но со многу ефектен резултат! Потребна ви е една дрвена кутија со околу 19...

Во моментов модерни се мини градините направени во шолја за чај:...

Мини градина направена во вашата шолја за чај може да биде најсимпатичната бајка во вашиот дом. Повеќето луѓе при уредувањето на својот дом внимаваат на...

Инспиративни идеи за уредување на мини градина на вашата мала тераса...

Без разлика на тоа колку е мала вашата тераса, со некои смели и паметни идеи можете да имате вистинска мини оаза на отворено. Нема подобро...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"