Дома Тагови мед прополис и поленов прав

Таг: мед прополис и поленов прав

Оваа мешавина за мажи е најдоброто што сум го пробал, не...

„Само да ви кажам дека сум пpeпоpoден. Малку го променив оригиналниот рецепт според сопствените потреби. меленото семе го пијам со јогурт, а лажичка мед...

Од ова вирусите бегаат – природен лек за астма, бронхитис и...

Д-р Џош Екс, физијатар и клинички нутриционист, еден од најпопуларните лекари во САД, открива дека поленовиот прав се покажал како особено ефикасен во неговата...

Од ова вирусите бегаат – сигурен и природен лек за бронхит,...

Фото и рецепт: Сониа Дуле Андреев Рецептот и искуството го објави нашата драга пријателка и членка Сониа Дуле Андреев во групата НМД рецепти. -Еве еден сигурен...